Перейти к содержанию
Портал БСЕМД.
 • Альбоми користувачів - це розділ, в якому користувачі можуть створювати свої альбоми або доповнювати світлинами вже існуючі альбоми.

  Альбоми блогерів - це розділ, в якому користувачі можуть створювати свої альбоми та публікувати їх вміст при створенні особистих блогів. Найкращий варіант, коли потрібно доповнити блог світлинами.

 • Створити новий альбом

  Завантаження зображень в альбом, який ви бажаєте створити


  1. 1

   Створити новий альбом

   Актуально у випадку, коли потрібно завантажити зображення у вже існуючий альбом, наприклад, щоб доповнити його новими світлинами. Або якщо ви бажаєте додати світлини до даного розділу альбому. Натисніть кнопку Оберіть потрібний альбом Оберіть дію(Створити новий альбом). Вкажіть назву альбому та опишіть його майбутній зміст, при бажанні, після чого натисніть "Створити альбом". Додайте зображення: Натисніть на  та оберіть потрібні зображення в місці їх зберігання. Оберіть потрібні або всі зображення в місці, де вони зберігаються та перетягніть іх в поле, що відміщене пунктиром:  Після редагування або внесення змін до інших світлин або ігнорування цих процедур ви можете натиснути на кнопку в апрвому лівому кутку: Завантажити зображення. І через деякий час ваші світлини з'являться в альбомі галереї. При бажанні але не обов'язково: Ви можете обрати зображення, та змінити або додати інформацію про нього з правого боку. А саме: Назву зображення. Наприклад: Чудові шашлики. Можна додати опис. Наприклад: Ми дуже чудово провели цей день. Можете вказати автора даного зображення або ім'я, ПІП, псевдонім того, хто фотографував. Можете вказати авторське право, кому належить це зображення, якщо цього вимагає власник. Апріорі - фотограф, який фотографував і є власником авторських прав. Так, от до особистих авторських прав фотографа відносять такі: право авторства, право на ім'я, право на оприлюднення і на захист репутації. Право авторства поширюється не тільки на саму фотографію, але і на її окремі деталі. Якщо є фото, які ви не бажаєте публікувати, ви можете видалити їх, натиснувши на значок  Зберігаєте зміни, що були внесені до редагування інформації про фотографію. Після редагування або внесення змін до інших світлин або ігнорування цих процедур ви можете натиснути на кнопку в апрвому лівому кутку: Завантажити зображення. І через деякий час ваші світлини з'являться в альбомі галереї.
×