Перейти к содержанию
Портал БСЕМД.
 • Альбоми користувачів - це розділ, в якому користувачі можуть створювати свої альбоми або доповнювати світлинами вже існуючі альбоми.

  Альбоми блогерів - це розділ, в якому користувачі можуть створювати свої альбоми та публікувати їх вміст при створенні особистих блогів. Найкращий варіант, коли потрібно доповнити блог світлинами.

 • Форум

  Допомога в користуванні форумом


  1. 1

   Створити тему

   Як створити тему на форумі? Якщо ви знаходитеся в розділі форуму: Натисніть на кнопку "створити тему". У випадаючому списку оберіть розділ форуму, у якому ви бажаєте створити нову тему. Далі вас буде переміщено безпосередньо на сторінку, де ви зможете вказати назву теми та ввести бажаний зміст. При бажанні, ви можете також додати опитування. Для цього вам потрібно: Вказати загальну назву опитування. Далі вказати назву опитування Додати необхідну кількість (не більше 10) варіантів відповідей натиснувши на кнопку "Доати варіант вибору". Поля "Кількість голосів" дозволяють вам вказати кількість голосів за однин або інший варіант голосування, при необхідності. Після всіх пророблених маніпуляцій можете натиснути кнопку "Створити тему". Якщо ви заповнили всі необхінді поля, тема обов'язково з'явиться в обраному вами розділі форуму. Якщо у вас щось не виходить, ви можете скористатися онлайн-чатом, який знаходиться в нижній частині сторінки або перейшовши за цим посиланням!  
×
×
 • Створити...