Перейти к содержанию
Портал БСЕМД.
 • Державні кошти на "швидку" допомогу - не може бути лише для 5 областей України. Що це за експерименти та пілоти? Прошу підписувати петицію, давайте разом вимагати виконання Конституції України, де всі громадяни мають рівні права на збереження життя і здоров'я! 
  Посилання на петицию.
 • Оголошення профспілки

 • Ruskat
  Ruskat

  Біла Церква отримала новий сучасний автомобіль екстреної медичної допомоги

     (0 відгуків)

  Я к повідомлялося раніше:

   

  Тепер, 23 січня відбулася передача автомобілю екстреної медичної допомоги для Білоцерківської філії комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» - Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги.

  Новий автомобіль марки «Ford», оснащений  сучасним обладнанням, яке необхідне для надання невідкладної та екстреної медичної допомоги, 23.01.2019_06.jpgпоповнив автопарк медичної установи завдяки зусиллям Київської обласної ради за підтримки народних депутатів.23.01.2019_07.jpg

  Крім автомобіля, для працівників Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги було закуплено літні та зимові комплекти одягу, а також необхідне медичне оснащення.

  Народний депутат України Ірина Сисоєнко під час зустрічі наголосила, що завдяки підтримці Київської обласної влади вдається вирішувати низку важливих завдань, які цього потребують.

  «Питання надання екстреної медичної допомоги – це питання національної безпеки. Усі ми добре знаємо, що від того, наскільки швидко приїздить машина «швидкої допомоги» в разі інсульту, інфаркту, дорожньо-транспортної пригоди тощо, та на скільки вона укомплектована всім необхідним обладнанням, залежить життя та здоров’я людини. Депутати Верховної Ради України, а також Київської обласної ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» і ряду інших політичних сил протягом двох років працюють у рамках Київської обласної програми «Вдосконалення екстреної медичної допомоги». За цей час у Білій Церкві було відкрито Єдину оперативно-диспетчерську службу, яка приймає та реагує на виклики з усієї Київщини; закуплено дві машини для надання екстреної медичної допомоги, одну з яких ми передаємо сьогодні і яка обслуговуватиме жителів саме Білої Церкви. Бажаю, аби всі білоцерківці були здоровими, а новий автомобіль тільки допомагав їм у цьому в разі потреби», - наголосила народний депутат.

  Депутат Київської обласної ради, голова комісії з питань охорони здоров’я Київської обласної ради Наталія Бігарі23.01.2019_05.jpg відмітила, що цьогоріч для Київської області було закуплено 10 автомобілів для надання екстреної медичної допомоги, у тому числі й жителям Білої Церкви. Також висловила переконання, що за даний автомобіль допоможе фаховим лікарям та фельдшерам надавати якісну медичну допомогу і тим самим давсь змогу покращити здоров’я жителям Білої Церкви.

  Під час заходу присутні ознайомилися з проходженням медпрацівниками станції екстреної медичної допомоги курсів «Професійна робота парамедика при травмі». Дані курси проводяться фахівцями з Литви, відповідно до всіх вимог надання медичної допомоги, які встановлені в країнах Євросоюзу та  мають на меті відпрацювання механізму дій у разі травм, у даному випадку – внаслідок автокатастрофи.

  Присутні також оглянули автопарк підприємства, ознайомилися з роботою Єдиної оперативно-диспетчерської служби, яка працює на базі 23.01.2019_04.jpgБілоцерківської станції екстреної медичної допомоги, зустрілися з персоналом медичної установи тощо.

  Окрім автомобіля, для працівників Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги було закуплено літні та зимові комплекти одягу, а також необхідне медичне оснащення

  Білоцерківська станція екстреної медичної допомоги отримала новий автомобіль екстреної медичної допомоги. Швидку марки «Ford», оснащену  сучасним обладнанням передала Київська обласна ради за підтримки народних депутатів, повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради.

  За словами народного депутата України Ірини Сисоєнко, депутати протягом двох років працюють у рамках Київської обласної програми «Вдосконалення екстреної медичної допомоги»:23.01.2019_01.jpg

  23.01.2019_09.jpg«За цей час у Білій Церкві було відкрито Єдину оперативно-диспетчерську службу, яка приймає та реагує на виклики з усієї Київщини; закуплено дві машини для надання екстреної медичної допомоги, одну з яких ми передаємо сьогодні і яка обслуговуватиме жителів саме Білої Церкви. Бажаю, аби всі білоцерківці були здоровими, а новий автомобіль тільки допомагав їм у цьому в разі потреби», - наголосила народний депутат.

  Зазначається, що для Київщини було закуплено 10 автомобілів для надання екстреної медичної допомоги, один з яких отримала і Біла Церква.

  Під час заходу було відзначено, що медичні працівники станції екстреної медичної допомоги пройшли курси з надання допомоги парамедиками при травмах, які проводили фахівці з Литви.

  23.01.2019_10.jpg

   

   

  Змінено користувачем Ruskat
  Зворотній зв'язок


×