Перейти к содержанию
Портал БСЕМД.
 • На Міністра охорони здоров'я Степанова розпочався неприкритий наступ з боку народних депутатів, — Євтушенко

     (0 відгуків)

  На Міністра охорони здоров'я України Максима Степанова розпочався неприкритий наступ з боку народних депутатів України, мета якого звільнити міністра та на його місце поставити ручного держурядовця. Про це у своєму зверненні до лікарів зазначив голова Незалежної профспілки працівників БСЕМД Віктор Євтушенко.                                                                       

  “Степанов чи не найпершиий міністр, який, не дивлячись на висоту своєї посади, не погордував засукати рукави і перейнятися реаліями сьогодення пересічних працівників служби екстреної медичної допомоги Київщини. Зокрема варто пригадати Його недавні чергування в складі бригад Броварської станції та Бородянської СЕМД. Саме під час таких ревізорських поїздок Максим Степанов виявив безліч зловживань та халатних відношень до своїх обов'язків з боку керівників, котрі думають не за розвиток служби ЕМД, а лише за власні збагачення”, - говориться у зверненні. 

  Євтушенко також додав, що за той короткий час, який Степанов перебував на посаді міністра, було вирішено багато проблемних моментів, навіть в умовах коронакризи та майже повністю зруйнованої медичної системи.                  

  “Загальновідомо, що потрібний певний час для того, аби проаналізувати стан свого господарства, запланувати перші вкрай необхідні кроки та втілити їх у життя. Але часу для роботи Степанову відвели надто мало, та вже вимагають конкретні результати. Напевно це було б правильно, аби він отримав у спадок не руїни медичної галузі, а хоча б те, що нагадувало б перспективу розвитку саме зараз”, - зазначив медик.                                                                                      

  Він також закликав підтримати чинного міністра, оскільки збереження та розвиток медичної системи має бути одним з пріоритетних інтересів держави та суспільства. 

  “Без нашої підтримки досягти позитивних результатів неможливо. Ну, не може одна людина самотужки тягти локомотив на своїх плечах без допомоги усіх причетних до медичної галузі. В цьому мають бути зацікавлені всі мешканці України, а тим паче - урядовці, які наділені владою. Натомість бачимо з року в рік одне й те ж саме - замість допомоги й розуміння починають "топити" високопосадовців, аби мати корисливі зиски від звільнення успішних сучасних менеджерів”, - підсумував Віктор Євтушенко.       Зворотній зв'язок


×
×
 • Створити...