Перейти к содержанию
Портал БСЕМД.
 • Державні кошти на "швидку" допомогу - не може бути лише для 5 областей України. Що це за експерименти та пілоти? Прошу підписувати петицію, давайте разом вимагати виконання Конституції України, де всі громадяни мають рівні права на збереження життя і здоров'я! 
  Посилання на петицию.
 • Оголошення профспілки

 • Ruskat
  Ruskat

  ЕКСТРЕННА МЕДИЧНА ДОПОМОГА!!!

     (0 відгуків)
   

  Останній час моя робота, як народного депутата, перетворилась в постійну боротьбу за права медичних працівників, які системно порушуються урядовою політикою та владою в регіонах!!!

  Сьогодні провели зустріч з колективом Центру ЕМД Київської області.

  1. Медики дуже занепокоєні введенням нових професій та скасуванням професії «фельдшер з медицини невідкладних станів». І вимагають на цю тему зустрічі з керівництвом МОЗ. Я повідомила їм, що роблю все можливе, щоб уряд якомого швидше виправив цю несправедливість!

  2. Також в Київській області є проблема недофінансування по заробітній платі, проблема відсутності коштів на пальне для машин ЕМД.

  За вирішення цих проблем, будемо боротись разом!!!

  За результатами зустрічі прийняли наступну резолюцію:

  - Домогтись зустрічі коллективу ЕМД, з виконуючим обовязків міністра охорони здоров’я Уляною Супрун.

  - Даємо губернатору 10 денний термін щоб вирішити питання по оплаті 2,5 млн грн боргу по зарплатам.

  - на 2018 рік у зв’язку з відкриттям обласної єдиної диспетчерської та необхідністю збільшення бригад екстренної меддопомоги переглянути фінансування. Затвердити фінансування не по фізичним особам, а згідно штатній чисельності, а саме на кількість 3640,25 посад та відповідно 314,3 млн грн. передбачити на фонд оплати праці.

  - Економічні вимоги щодо тарифної сітки. Вирішити питання заробітної плати, підвищити медичні тарифні розряди, що відповідають мінімальній заробітній платі.

  В разі ігнорування та невиконання вимог, які були затверджені загальними зборами колективу, медики залишають за собою право на протести, відповідно до чинного законодавства.

  А я буду і далі допомагати та боротись за кожну медсестру, за кожного лікаря, за кожного фельдшера!!!!

  Змінено користувачем Ruskat
  Зворотній зв'язок


×