Перейти к содержанию
Портал БСЕМД.
 • УБИВЦЯМ СЛУЖБИ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

     (0 відгуків)

  Дуже скоро делегати Незалежної профспілки працівників БСЕМД мають сісти за стіл переговорів із членами керівного складу КНП КОР «КОЦЕМД МК» для вирішення колективного трудового спору з питань встановлення нових соціально-економічних умов праці та виробничого побуту, укладання колективного договору між найманими працівниками та роботодавцем. Через цю подію керівництво Національної служби посередництва і примирення попросило мене не провокувати гендиректорку Шарко О.М., аби створена комісія могла б провести перше засідання без взаємних звинувачень і образ. Тому, слідуючи проханням НСПП, я тривалий час уникав викривальних публікацій. Та, очевидно, іншої думки Шарко і К*. І саме останні незаконні дії керівництва КНП КОР «КОЦЕМД МК» врешті й змушують мене відійти від певних домовленостей і відповісти всім убивцям служби ЕМД в Київській області, які знайшли прихисток у бункері пані Шарко.

  Цей різношерстний колумбарій злочинців вже давно перейшов червону лінію і, не приховуючись, почав наступ не лише на мене, як на голову Незалежної профспілки, а й на тих, хто є її членами. І якщо раніше я намагався завуальовано називати цих кримінальних «авторитетів у законі», то нині їхні прізвища називатиму безпосередньо. Адже віднині мені втрачати вже нічого. Тим паче, коли розумію, що за мною стоять сотні незахищених колег, які конче потребують ПРАВДИ!

  Хто вони оці мерзенні маріонетки в руках високопосадовців Київської обласної ради, які увірували у свою вседозволеність і безкарність? Очолює мафіозну піраміду КНП звісно Шарко. Але надто умовно. Адже нею маніпулюють двоє негідників: лукавий і хитрий т. зв. «сірий кардинал» - пан Куц О.С. та її «права рука» і «смотрящій» - пан Туровський М.М. Без Куца в установі не відбуваються жодні події, а без Туровського його подільниця Шарко не приймає жодного виваженого рішення. Певно багато з поміж вас помічали, що якщо Куц мало «світиться» на публіці та діє виключно за спинами інших, загрібаючи жар чужими руками, то без Туровського Шарко практично нікуди не виїжджає. Головна бухгалтерка пані Стешенко Н.Ю. є ключовою фігурою в розкраданні й приховуванні державних коштів. З невеличкого населеного пункту на мапі України м.Фастів її рекомендував тамтешній керівник станції ЕМД пан Снігур С.А., котрий отримав індульгенцію від Шарко за те, що під час конкурсу на посаду гендиректора КНП зняв свою кандидатуру на її користь. Лукавий і хитрий Павленко В.П., завідувач Вишгородської СЕМД, пережив не одного керівника за вміння «лизнути» там, де іншим це робити було б гидко. Його можна порівняти з флюгером, який змінює свій напрямок залежно від вітру чи з героєм фільму «Весілля в Малинівці» дідом Ничипором, малинівським старостою: «…Знову влада міняється!...». Нині першою помічницею гендиректорки стала пані Лук’яньонок І.О.. Ця кар’єристка і улюблениця чоловічої уваги всіма силами підсиджує Шарко й тільки чекає слушної нагоди всістися в таке омріяне крісло. Про аморального керівника Броварської СЕМД пана Зубковського Г.В. вже давно ходять легенди. Цей покидьок спить і бачить себе керівником КНП КОР «КОЦЕМД МК» завдяки блату з деякими знаними обласними чиновницями від медицини. В цій банці з павуками знайшли своє хлібне місце і керівниця ОДВ – пані Верес Г.М з її ад’ютантом-служакою і самозванцем Герасименком В.С., який незаконно вхопився за посаду голови проадміністративно налаштованої профспілки. Тут і нишпорка Люлявська О.С., яка займає посаду головного фельдшера КНП й отримує премії залежно від кількості виявлених «порушників» серед пересічних медпрацівників. Вона є точною копією мультяшного героя шакала Табакі (м/ф «Мауглі»). Пані Рудик О.Г. отримала першу свою премію в 350% буквально через пару-трійку тижнів зразу ж після свого працевлаштування на посаду начальниці відділу кадрів і відтоді регулярно має великі щомісячні надбавки для безбідного життя. Начальник Переяслав-Хмельницької СЕМД пан Демків М.М. – колишній лікар санстанції вважає себе ледь не професором медицини і дозволяє собі підспівувати в такт тим, хто платить. Цей теж не пропаде при будь-якій владі. Його головним девізом є – вдавати себе добреньким для усіх, але робити все тільки заради спасіння своєї шкури. Такі демківи та павленки вже не рвуться до влади, задовольняючись посадами містечкових царьків. Хоч від таких і користі практично ніякої, та й великої шкоди ці щурі не завдають.

  Від усіх оцих пристосуванців біля грошового корита, які вважають себе медиками, вже давно смердить трупами невинно померлих пацієнтів, яким вони в тій чи іншій мірі завдали шкоди. Згадаймо пацієнтку, яка померла від відсутності в медиків 1 ампули глюкози! Згадайте Фастівську трагедію, коли в центрі міста помирала потерпіла через невиїзд до неї карети ЕМД. А скільки випадків було приховано від стороннього ока, то сам Бог знає! На їхній совісті безліч медиків і водіїв, котрі захворіли на коронавірус, обслуговуючи інфекційно хворих у вогнищах епідемії практично незахищеними через халатність і бездіяльність цих горе-керівників! Серед них жоден бодай одного разу не спробував вдягнути на себе захисний костюм і виїхати на такі виклики. Натомість дехто сфабрикував собі липові «хвороби» і урвали коронавірусні кошти! Чи невже всі забули, як каретами ЕМД розвозилося пальне по підстанціях, наражаючи працівників на небезпеку. А скільки виявлених недоліків у керівному сонному царстві знайшли журналісти? Чого лише вартий той випадок, коли стало достеменно відомо на всю Україну приховування гендиректоркою в змові з головною бухгалтеркою більше 40 мільйонів гривень лише за поточні 4 місяці, які призначалися на підвищення зарплат працівникам і на закупку захисних костюмів!!! І якби не волонтери, то виклики до коронавірусних хворих нам довелося б обслуговувати лише в найдешевших непридатних масках і в малорозмірних рукавичках. А злочинне скорочення бригад на лінії та примушення до звільнень висококласних працівників невже можна забути? А примусові самоізоляції цілими бригадами з єдиною метою - не платити повноцінні зарплати працівникам, хтось забув? А відсутність елементарних ліків, згадуєте? А штучно створену неможливість працювати більше, аніж на голу ставку, пам’ятаєте?

  Ні, ми не хворіємо на історичну амнезію! Ніхто не забутий! Ніщо не забуто! І скільки не намагався б Туровський М.М. підчищати неправомірні дії в органах внутрішніх справ, все одно правду, як і шило в мішку, не сховаєш!

  І ми твердо переконані в тому, що якби не відчайдушна боротьба нашої Незалежної профспілки, то нині ми мали б набагато гірші результати. Все пізнається в порівнянні! Тому проаналізуйте стан служби ЕМД з іншими областями і ви матимете разючі відмінності. Цьому можна знайти підтвердження навіть по зарплатах працівників. Саме ми змусили чиновників НСЗУ і Держохорони праці жорстко моніторити витрати коштів нашого підприємства! Наші багаточисельні звернення до владних органів спонукало Шарко і К* розкошелитися і виплачувати працівникам нормальні надбавки, а не приховувати кошти на депозитах мільйонними статками. Яскравим прикладом серйозного переляку керівників стало нецільове використання коштів на придбання 20 карет ЕМД, аби хоч таким чином відзвітувати перед перевіряючими органами про те, що начебто кошти не акумулюються на депозитах у такій великій кількості.

  Але попереду ще досить багато роботи. Ці руйнівники стільки нещадно нищили, що після них служба ЕМД ще буде довго оговтуватися. У керівників протягом усього часу добре вдавалося тільки одне – призначати собі премії! І навіть їхня брехлива відповідь на наш запит про їхні зарплати, спонукає думати про подвійну бухгалтерію. Тільки незалежний аудит висвітлить всю правду, яку ці ненажери приховують від працівників!

  Повертаючись до початку статті, нагадаю, що мене врешті спонукало до її написання із викриванням злочинної банди під керівництвом Шарко О.М. Я готовий до звільнення із посади фельдшера, яку мені підготувало керівництво за мою профспілкову діяльність! Вони оголосили мені війну, яку я без сумнівів прийняв. І тепер мені начхати на кількість ненависників моєї боротьби за ПРАВДУ, бо я відчуваю підтримку тисяч моїх колег по всій Україні.

  Нашвидкуруч сфабрикувавши на мене дві догани, у вихідний день 6 лютого 2021 року на станцію примчала відкомандирована начальниця відділу кадрів із самого м.Києва і, не дивлячись на заборону зібрань під час коронавірусу, скомандувала зігнати в актову залу всіх працівників. І це лише для того, аби привселюдно оголосити мені другу догану! А потім менторським тоном зажадала присутніх поставити свої підписи, аби заручитися колективним обвинуваченням моїх дій… Нехай подякує Всевишньому, що її просто не розірвали на місці й вона хутко втекла з порожніми паперами в столицю.

  Безумовно, що всі незаконні дії керівництва рано чи пізно стануть предметом розгляду в судах та в міжнародних правових інституціях. Впевнений, що до кінця своїх паразитичних років вони довго згадуватимуть цю боротьбу. Ми постараємося, щоб вони не знали спокою навіть після зняття їх із посад!

  Скористаюся прикладом, згадавши влучний вислів: «Винуватці в чужому оці соломинку помічають, а в своєму – й колоди не бачать»!

  То хто ж ці правителі людських доль, які засіли в бункері КНП КОР «КОЦЕМД МК» й нап’яли на себе мантії суддів? До когось вони ставляться прихильно, навмисно не помічаючи кричущих правопорушень, а інших готові зграєю розірвати після команди Куца О.О. «фас»!

  І прикладів цьому повно. Приведу лише найяскравіший із недавньої практики. Один із фельдшерів станції надто схильний до оковитої. Багато разів був попереджений про неприпустимість вживання алкоголю під час робочого часу. Врешті це вивело із себе керівництво станції і він був законно звільнений. Та не минуло й тижня, як його дружина працівниця ОДВ помчала до гендиректорки з торбами… І що ви думаєте? Вже наступного дня горе-працівник був поновлений на роботі й досі продовжує своє!

  На загальних зборах працівників Сквирської СЕМД колектив при безпосередніх керівниках підтвердив випадки довготривалих порушень охорони праці, які мали місце під час перевезення паливно-мастильних матеріалів каретами ЕМД і зберігання їх у непристосованих приміщеннях. І що? Пан Туровський М.М. прикрив ці порушення завдяки роботі у МВС, а пані Шарко О.М. цинічно збрехала у звітах, що такого ніколи не було!

  До речі, під час спілкування з гендиректоркою я неодноразово пересвідчувався в її неправдивості. Як тільки її за руку притягли в керівне крісло, вона зразу ж почала народжувати брехливі дані про витрату електроенергії приладами в кімнаті прийому їжі станції та недостовірними зарплатами техпрацівників. Все вишукувала причини, аби з кімнати зробити складське приміщення. Лише істинні факти, які ми їй подали, в якійсь мірі зберегли дане приміщення для працівників.

  Одного із наближених сексотів Шарко якось випадково упіймали за риболовлею під час роботи. Цей випадок набув розголосу завдяки працівникам поліції, які й зафіксували це на телефонних пристроях і виставили напоказ в Інтернет. Безумовно, що ця подія стала розглядом комісії та ще й за моєю присутністю. Так ось в той час зателефонував пан Туровський М.М. і ображено застеріг начмеда, аби та перестала розглядати справу винуватця. Та все ж і він не зміг причесати правопорушення і довелося гендиректорці виписати догану любителю порибалити. І що ви думаєте?... Не минуло й місяця, як Шарко своїм наказом зняла з нього попередню догану, щоби іуда таки й надалі міг отримувати премії за догідництво і доноси на своїх колег. І я тоді подумав, а не доведи Господи, щоб на його місці виявився я чи хтось із моїх друзів! Певно вже на станції ми не працювали б!

  Мені закидали в догані те, що наркотичні ліки замість мене отримував мій колега по бригаді, який має такий же фах, проходив таку ж саму перевірку в нарколога, як і всі, має такий же дозвіл роботи з наркотичними ліками… Чимало колег працюють в бригаді роками й довіряють одне одному. Тому такі випадки є далеко непоодинокими не лише на нашій станції. І нічого в цьому кримінального абсолютно немає! Мало того, відносно недавно видумані керівництвом внутрішні накази щодо даної теми, не були нормально доведені до працівників через заборону зібрання з 13 березня 2020 року. Та не дивлячись на це, чомусь тільки вибірково мене обрали задля покарання доганою. Скажу більше, і цього разу профспілковий комітет категорично не дав згоди на винесення догани, угледівши явне переслідування за мою профспілку діяльність і непримиренну позицію щодо боротьби за Колективний договір. Але Шарко і К* знехтували всіма статтями КЗпП та Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності»!

  Наші доморощені керівники Білоцерківської станції не проявили жодного натяку на беззаконня з боку Шарко О.М. і байдуже спостерігали за самодурством гендиректорки. І ось тут спливає думка про те, що гроші (читай премії) не пахнуть! А дехто з них швидко вбрався в пір’я і чіпко вчепився за посаду зама, навперегонки відмічаючи «лайками» й «перепостами» брехливі статейки Куца О.С. на фейсбучних сторінках.

  До речі, саме пан Куц присвоїв собі монополію на центральну сторінку у ФБ і одноосібно розхвалює свою контору, обливаючи брудом нашу профспілку й зокрема мене. Натомість він дуже не любить правдивих коментарів і через те заблокував для мене доступ, аби люди не дізнавалися нищівної критики про їх злочини.

  Окремо хочеться зафіксувати для історії й методи дізнання в бункері КНП, які влаштовують неугодним керівники. Чимось ці процедури нагадують допити у катівнях енкеведистів. Метод напрочуд простий і дієвий. Мало хтось може витримати такі катування. Так ось, керівники і їхні зами збираються зграєю до десяти й більше негідників і викликають працівників по одному на килим. Потім починають чинити допит і хизуються переляканими фізіями пересічних працівників. Першість у цій справі, безумовно, тримає жорстокий Жорік Зубковський. Навіть важко згадати людей, котрі після його допитів не вийшли психологічно зламаними. Свого часу на всю Україну прогриміли кілька відеоновин зі Сквирської підстанції. На камеру працівники розповіли правду, те що їм боліло, хотіли звернути увагу керівництва на численні недоліки тощо… І, врешті, за цю ініціативу й поплатилися! Так ось, коли вони побували на прийомі в бункері імені Зубковського, їх наче підмінили. Вони наразі бояться сказати зайвого слова, здається, що й від власної тіні їм стає лячно. І таких людей, котрі зазнали психологічних мук в бункері, більше, ніж досить! Далеко не всі можуть просто послати їх під три чорти і не визнавати їх повноважень, як це зробив я.

  Щоразу керівництво КНП видумує причини, аби менше платити працівникам. Тож придумали незаконні доплати за перевищення кількості викликів на одну бригаду. Тобто, спочатку по станціях Київщини вони злочинно поскорочували бригади і тим самим штучно створили збільшення навантаження на одну бригаду. Їм до лампочки діючий наказ №500 про 1 бригаду на 10 тисяч міського населення! І цього їм здалося мало, тому й не дивляться на ще один наказ МОЗу про те, що кількість обслужених викликів не може впливати на зарплати працівників.

  Видумали доплати за успішні реанімації й пологи, забуваючи, що це є прямим обов’язком медиків. Натомість за платні перевезення, які дають величезні кошти на спецрахунок КНП, керівництво платити не хоче, мотивуючи тим же – «прямим обов’язком»! То де ж вони кажуть правду людям? Врешті, або зніміть хрестики, або вдіньте труси, нешановні керівні особи КНП КОР «КОЦЕМД МК»!!! Звичайно, їм абсолютно невигідно платити працівникам за платні перевезення, адже таких доставок багато і всі вони надто прибуткові! Лише із незначної платної госпіталізації з м.Білої Церкви до м.Києва хворі вимушені платити майже 4 тисячі гривень! А таких перевезень тільки в нас за чергування буває від 3 до 5 і більше.

  Велику роль в сучасній роботі служби ЕМД не по праву відвели обласному диспетчерському відділенню. По суті, це – держава в державі. Те, що там коїться, керівниця Верес Г.М. намагається тримати за сімома замками. Якщо вже когось і порівнювати з лицемірством і тиранією по відношенню до своїх підлеглих, то їй немає рівних. Хоч пані Галина й сама пройшла школу швидкої допомоги від санітарки й до лікаря, та, напевно, зайнявши керівну посаду, подумала, що вхопила самого Бога за бороду. Останнім часом почастішали утиски й переслідування нею членів нашої Незалежної профспілки. Через введені критерії доплат значиться і вчасний виїзд на виклик. Приміщенні нашої станції є одним із найбільших в області. До недавнього часу завдяки селекторному сповіщенню працівники миттю сходилися в гаражне приміщення і протягом 1-2 хвилин виїжджали на виклики. Але цю довгорічну традицію раптом вирішила перервати пані велика начальниця - Верес Г.М. По цей час ніхто достеменно так і не знає для чого вона це зробила. І до чого це призвело? А до того, що тепер на виїзди протягом узаконених 2 хвилин бригади практично вкластися не можуть. Уявіть собі 3-4 члени бригади в різних кімнатах на різних поверхах великого приміщення! Хтось приймає їжу, комусь прикортіло до вітру, хтось біля телевізора тощо. А селектор за ініціативою якоїсь Галі не працює! Тому й не дивно, що далеко за 50% відсотків виїздів трапляються із запізненням від 5 до 10 хвилин! Це дуже легко перевіряється! Достатньо поспостерігати за воротами! І тут провини працівників немає, бо все за них вже рішила начальниця ОДВ!. І годі звірятися по виїзним карточкам, у яких медики просто вимушені підставляти неправдиві години виїзду ще задовго до виїзду з бази. Простіше кажучи, ми вимушені ставити неправдиві показники виїзду через те, що Шарко і К* не виплатить преміальні за незалежну від нас затримку викликів. Ось саме тут і криється ще одна спроба керівництва КНП не заплатити працівникам преміальних!

  На жаль, поки ще в нас не вистачає часу, аби поставити на місце захмелілу від керування підлеглими свавільницю. Але з часом і їй виставимо рахунок і покажемо на вихід.

  Впевнений, що після цієї статті почнуться ще більше переслідування мене і моїх колег. Адже натяк керівництва не може зрозуміти хіба що дурний – або я ставлю свій підпис під Колективним договором на умовах керівництва КНП КОР «КОЦЕМД МК», в якому працівникам узаконять мінімальні зарплати і необов’язкові випадкові надбавки, або мене попросять поставити свій підпис під обхідним листком на звільнення!

  Тому хочу запевнити усіх працівників служби екстреної медичної допомоги Київщини в тому, що ні я, ні мої колеги ні на крок не відступимо від тих рішень, які були затверджені делегатами під час Конференції трудового колективу 26 серпня 2020 року!

  Тримаймося!

  З повагою, голова Незалежної профспілки працівників БСЕМД – Віктор Євтушенко.

  8 лютого 2021 р.

  Змінено користувачем Ruskat  Зворотній зв'язок


×
×
 • Створити...