Перейти к содержанию
Портал БСЕМД.
 • ВИМОГА ПРО РОЗІРВАННЯ КОНТРАКТУ З ГЕНЕРАЛЬНОЮ ДИРЕКТОРКОЮ КНП КОР "КОЦЕМДМК" - ШАРКО О.М.

     (0 відгуків)

  Вимога

  в порядку статті 33 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та ст. 45 Кодексу законів про працю України

   

  Інформую, що 26.08.2020 р. проведено Конференцію трудового колективу КНП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (далі - КНП КОР «КОЦЕМД МК»).

  На зазначеній Конференції було схвалено колективний договір КНП КОР «КОЦЕМД МК».

  Головуючим на Конференції відповідно до ст. 13 Закону України «Про колективні договори та угоди» у встановлені строки, 31.08.2020 р. направлено на підписання  проект колективного договору до Адміністрації КНП КОР «КОЦЕМД МК» (поштове відправлення Укрпошти № 0303915292936).

  У зв’язку із відсутністю реакції Адміністрації КНП КОР «КОЦЕМД МК» 08.09.2020 р. повторно направлено на підписання проект колективного договору (поштове відправлення Укрпошти № 0100813858104).

  Відповідно до ст. 13 Закону України «Про колективні договори та угоди» після схвалення проекту колективного договору загальними зборами (конференцією) трудового колективу він підписується уповноваженими представниками сторін не пізніш як через 5 днів з моменту його схвалення, якщо інше не встановлено зборами (конференцією) трудового колективу.

   

  Так, за станом на 22.09.2020 р., враховуючи відсутність реакції Адміністрації КНП КОР «КОЦЕМД МК» на вимогу підписати схвалений конференцією трудового колективу колективний договір, вважаємо, що Адміністрацією КНП КОР «КОЦЕМД МК», а саме, керівником Шарко О.М. грубо порушено ст. 13 закону України «Про колективні договори та угоди».

   

  Відповідно до ст. 33 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» профспілкові органи мають право вимагати розірвання трудового договору (контракту) з керівником підприємства, установи або організації, якщо він порушує цей Закон, законодавство про працю, про колективні договори та угоди. Вимога профспілкових органів про розірвання трудового договору (контракту) є обов'язковою для розгляду і виконання. Згідно ст. 45 Кодексу законів про працю України на вимогу виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір з керівником підприємства, установи, організації, якщо він порушує законодавство про працю, про колективні договори і угодиЗакон України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності".

   

  Враховуючи викладене, у зв’язку із порушенням законодавства про колективні договори та угоди, прошу достроково припинити трудовий договір (контракт) із керівником КНП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Шарко Оксаною Миколаївною.

   З повагою,

  Голова профспілки                                                        В.А. Євтушенко  Зворотній зв'язок


×
×
 • Створити...