Перейти к содержанию
Портал БСЕМД.
 • А віз і нині там!

     (0 відгуків)

  А ВІЗ І НИНІ ТАМ!
  Служба екстреної медичної допомоги Київщини і надалі продовжує  щодня зазнавати непоправних збитків через злочинну халатність та цілковитий непрофесіоналізм керівництва КНП КОР «КОЦЕМДМК» на чолі з так званою гендиректоркою - пані Шарко О.М.

  На цей час з роботи вже звільнилися  більше 1000 висококласних працівників і цей процес стрімко наближає службу ЕМД до цілковитої катастрофи. Поява випадкових людей в керівному складі КНП таки дається взнаки. Дедалі вочевидь стає зрозумілішим факт навмисного знищення служби ЕМД.   Шарко і К* живуть сьогоднішнім днем, абсолютно не переймаючись апокаліптичним фіналом, який неодмінно настане за умови подальшого перебування на своїх посадах цих горе-управлінців! Ось лише декілька фактів, які підтверджують вище заявлені слова!

  Впродовж багатьох місяців по деяких підстанціях керівники змушують  розвозити дизпаливо в діжках чи в каністрах каретами екстреної медичної допомоги через штучно створену відсутність талонів пального на АЗС. Це відбувається через елементарну неспроможність і жадобу керівництва КНП виграти відповідні тендери. І ось, для прикладу, на Сквирській підстанції водії змушені піднімати важкі діжки з пальним, аби залити горючу рідину в баки. Багато водіїв скаржаться на те, що через цю важку працю вони «зірвали» спини. А окрім того, пальне зберігається в абсолютно непристосованих і вибухонебезпечних умовах. І все це відбувається в наш час… час 21 століття!  Наша Профспілка вже втомилися боротися із цим ганебним явищем і ми були вимушені зробити офіційну заяву в поліцію.  Наразі чекаємо слідства і відповідних результатів.

  Колись я вже писав про абсолютне розбазарювання державних коштів керівництвом КНП щодо ремонту автомобілів ЕМД. Так, як і раніше, так і зараз карети ЕМД їздять на значні відстані в м.Київ заради дріб’язкового ремонту на кшталт заміни колеса. Тепер керівництво вже перевершило навіть самих себе! Важко уявити, навіщо знімати з лінії цілі бригади в час пандемії, коли кожна бригада на вагу золота, лише для того, щоб по кілька автомобілів щодня направляти в столицю для заміни шин на зимові!!!  І це при тому, що «перевзування» лише одного автомобіля становить не менше 1500 грн, коли на місцях базування цю процедуру можна зробити за 500-600 грн! Скажу більше, - самі працівники шиномонтажу в м.Києві не розуміють навіщо змінювати гуму на зовсім неякісну, котру вони чіпляють нині на колеса авто!  А якщо сюди додати і значні витрати пального на такі переїзди, то стає цілком зрозуміло, що це неспроста і що тут відмиваються брудні кошти!

  Ще одна кризова ситуація вже дає про себе знати! Я вже не одноразово писав про навмисне скорочення бригад ЕМД на лінії заради економії та премій. Так ось, тепер доскорочувалися до того, що Білоцерківська філія ЕМД вимушена обслуговувати, вважай закривати дірки, в інших регіонах Київщини. Практично немає такої доби, щоб працівники Білої Церкви не їздили обслуговувати хворих і потерпілих у Васильківський чи у  Фастівський   райони, оголяючи Білоцерківщину. Тобто сталося те, що рано чи пізно мало статися! І тапер за рахунок того, що ми свого часу не дали Шарко і К* скоротити чисельність наших бригад на лінії, а інші філії цього не зробили і навіть не намагалися боротися із цим ганебним явищем, нині нами латають відсутність бригад мало не по всій Київщині!

  Коротко про обслуговування коронавірусних хворих. Оплата працівникам і надалі проводиться лише за день чергування, а не по окладу. Про оплату 200% за обслуговування підозрілих на COVID-19 ніхто в нас ніколи й не чув і навряд чи колись отримає ці доплати, не дивлячись на безпосередні укази МОЗу.  Для того, щоб отримати так звані «ковідні» кошти, обов’язково повинно бути лабораторне підтвердження. А якщо ми обслужили хворих з явними симптоматичними ознаками  коронавірусу,  але вони не зробили ПЛР-тесту через відмову сімейних лікарів (а таких нині дуже багато), то, звичайно, працівникам ніхто й не платить додаткові 300%.  Врешті такі хворі рано чи пізно підтверджують факт хвороби, але працівники за їх обслуговування, звісно, нічого не мають. Часто медики вимушені самотужки контролювати лабораторні дані деяких хворих, щоб довести, що вони дійсно обслуговували хворих на коронавірус. Ой, як же часом хочеться хоч раз побачити в захисних костюмах під час виснажливих перевезень тяжких коронавірусних хворих:  шарків і туровських, стешенків і куцих, зубковських і герасименків, демківих і павленків, шарандіних і снєгурів, люлявських і вересів… та решти клерків, котрі нахабно паразитують на пересічних працівниках, обкрадають їх і самопреміюються за наш рахунок!

  Без перебільшення зазначу, що нині на станції вже перехворіли на COVID-19 близько 80-90% працівників. І жодної допомоги від керівництва КНП так і не було надано! Наша Профспілка взяла на себе  хоч якісь матеріальні витрати для тих, хто переніс цю страшну недугу.  А в цей час гендиректорка в змові з головбугалтеркою і далі продовжують накопичувати гроші на депозитах, замість того, аби хоча би провести обов’язкові тест-аналізи працівникам. Добре, що хоч більш-менш нині ми забезпечені захисними костюмами, та й то в неповному обсязі і з перебоями, використовуючи по кільканадцять разів багаторазові костюми, які вже не забезпечують  захист в повному обсязі. Тому й не дивно, що така велика кількість захворювань серед медиків.   До речі, поки що ніхто із тих медиків, які перехворіли під час виконання своїх професійних обов’язків, ще не отримав анонсованих страхових коштів! Тут їм ще доведеться неабияк поборотися з чиновниками, аби довести факт захворювання саме на роботі.

  Практично не зрушилася з місця і проблема нестачі деяких медпрепаратів. Гадаю, не доцільно наводити тут список ліків, які чомусь раптом стали для нас вкрай дефіцитними, хоч ув аптеках вони є у вільному продажу і медики й надалі їх закуповують за свої мізерні зарплати, аби не виправдовуватися перед хворими за відсутність елементарних ліків.

  Донині не подолана практика ручного преміювання «своїх підлабузників-сексотів» на власний розсуд гендиректоркою у співучасті з головною бухгалтеркою - пані Стешенко.  Зухвалість цього злочинного дуету немає меж, адже розподіляють між собою кошти  навіть без натяку на погодження з Незалежною Профспілкою. Вже нікого не дивують карколомні премії від 50% до 300% своїм інформаторам та блюдолизам, зарплати яких часом сягають до 30 тисяч грн і більше! Прикро, що співучасником і вигодоотримувачем в цій схемі, очевидно, є не хто інший, як  «кишеньковий» голова проадміністративно налаштованої Профспілки пан Герасименко В.С. Так-так, це саме той «голова», якого ніхто не обирав на цей пост, а просто призначили за вказівкою тодішнього керівника Центру. Замість того, аби всіляко сприяти покращенню умов праці та пристойної зарплати членам своєї Профспілки засобом активного втручання в роботу над Колективним договором, цей пан зверхньо поводиться навіть з колегами, з якими працює пліч-о-пліч. Саме він, як той служивий пес, нишпорив і «здавав» керівництву списки працівників, котрі посміли взяти активну участь в зборі підписів на підтримку прийнятного Колективного договору. Подейкують, що навіть в «бункері», чи то пак, в Центрі КНП його ненавидять через те, що Шарко цьому блюдолизу щомісячно виділяє набагато більші премії, аніж іншим. І цьому факту можна вірити, адже коли мова заходить про розподіл  грошей, то всі  її лакеї поводяться, наче павуки в банці!  Та Бог з ними! А самого Герасименка  вже давно осудили й затаврували свої ж колеги! І йому тепер доведеться із цим жити далі!

  Окремо хочу згадати і про цілковитий правовий нігілізм тамтешнього юриста, котрий вчасно не підказав (а мо’ й не знав) своїй недолугій патронесі закони України, зокрема – статті КЗпПУ! Мова про дисциплінарне стягнення, дане  мені, як голові Незалежної Профспілки, яке посміла безпідставно придумати пані гендиректорка та ще й нашкрябати без дозволу виборного органу!  Нині мої юристи вже подали позов до суду і я таки змушу Шарко відповісти по Закону в судах і виплатити компенсації не лише за роботу адвокатів, а й за моральну шкоду! Мало того, в своєму наказі ця недалека особа дослівно видала такий смішний  перл: «… З метою спонукання Євтушенка В.А. надалі… не допускати порушень правил поведінки… та з метою осуду і попередження у подальшому такої поведінки…».     Невже вона сподівалася на якийсь «осуд» від колег за мою профспілкову діяльність?  Окрім, як недалекоглядною дурістю, поведінку керівниці це не назвеш! І за що тільки вона платить великі премії юристу?

  Принагідно згадаю цитату, адресуючи  підписантам її безглуздого наказу, з комедії А.С.Грибоєдова «Горе від розуму»: - А СУДДІ ХТО?    Невже в керівництва не вистачило клепки не бачити через своє цинічне зухвальство те, що саме усіх їх не лише осуджують, а й просто ненавидять за те, скільки вони принесли горя на наші голови? І ці докази легко перевірити по багаточисельним коментарям під моїми статтями та дописами інших працівників Київщини. Казав і зараз стверджую: «Всім злочинцям-керівникам  горіти в пеклі»! Кара буде неминуча!

  Боротьба продовжується!  Члени нашої  Незалежної Профспілки не мають жодного сумніву  в перемозі Добра над Злом. Свою нездатність керувати багаточисельним колективом, невміння знаходити порозуміння в колективі, цинізм і шахрайство, обмани і злодійство …  рано чи пізно, таки вилізуть боком усім керівникам КНП! Тримаймося, бо ми того варті! 
  З повагою, голова Незалежної Профспілки – Віктор Євтушенко.                               20 листопада 2020 року.  Зворотній зв'язок


×
×
 • Створити...