Перейти к содержанию
Портал БСЕМД.
 • ЗАЯВА НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФСПІЛКИ ТА СПРОСТУВАННЯ ЗВИНУВАЧЕНЬ З БОКУ КЕРІВНИЦТВА КНП КОР "КОЦЕМДМК"

     (0 відгуків)

  ЗАЯВА НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФСПІЛКИ ТА СПРОСТУВАННЯ ЗВИНУВАЧЕНЬ З БОКУ КЕРІВНИЦТВА КНП КОР "КОЦЕМДМК"!!!

  Стосовно інформації адміністрації  КНП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», розміщеної на фейсбук-сторінці некомерційного підприємства вважаю за необхідне зазначити наступне:
  1. На Конференції трудового колективу КНП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (далі – Конференція) були присутні делегати, які представляли інтереси 1386 працівників КОЦЕМДМК, а це - більше ніж ¾ від загальної кількості працівників. Тобто, говорити про відсутність достатнього кворуму представлення на вказаній Конференції, як мінімум, недоречно та несерйозно, а взагалі – безвідповідально та зневажливо до думки ¾ трудового колективу, які делегували відповідним представникам право взяти участь у цій Конференції та прийняти відповідні рішення.
  Рішення про ухвалення Колективного договору було прийнято делегатами, які представляли інтереси 960 працівників, тобто - більше половини від загальної кількості трудового колективу!  Рішення ухвалювалося шляхом вільного голосування після чотирьохгодинного обговорення, в якому взяли участь усі бажаючі. Безумовно,  рішення приймалося з урахуванням аргументів усіх сторін!
  2. По-друге, всі організаційні питання роботи Конференції були вирішені у відповідному регламенті, який був схвалений на Конференції.
  3. Щодо тексту Колективного договору.  Єдиним текстом колективного договору є примірник, направлений до адміністрації КОЦЕМДМК  головуючим на Конференції - Бабенком М.В. 08.09.2020 р.
  4. Весь набір звинувачень, що вже неодноразово лунали, а також намагання знаходити все нові й нові зачіпки, є лише ширмою! А єдиною справжньою метою є - за будь-яку ціну не підписувати Колективний договір.
  Керівник КОЦЕМДМК, а також інші представники адміністрації, були безпосередньо присутніми на Конференції трудового колективу, безпосередньо брали активну участь у більш ніж 4-х годинному обговоренні, а отже, як мінімум, дивно виглядає позиція адміністрації, що ніякої Конференції, начебто, не відбулося. І тим більше чули та бачили за що саме було проголосовано.
  Сумно від реакції адміністрації КОЦЕМДМК, яка намагається шляхом особистих образ звинуватити Профспілку та переходить на особистості, замість злагодженої та спільної роботи з пошуку додаткових джерел фінансування (власник, НСЗУ, терит. громади тощо). Адже все, на що покликаний новий варіант Колективного договору, – забезпечити трудові права працівників та збільшити розмір їхніх заробітних плат!
  І наостанок. Додаток до Колективного договору, запропонований адміністрацією КОЦЕМДМК – «Положення про конфіденційну інформацію», так і не був наданий до секретаріату Конференції.

  З повагою, голова Незалежної Профспілки - Віктор Євтушенко.                  20 жовтня 2020 року.  Зворотній зв'язок


×
×
 • Створити...