Перейти к содержанию
Портал БСЕМД.
 • Лист-звернення до гендиректорки КНП КОР «КОЦЕМД та МК» Шарко О.М.

     (0 відгуків)

                                                   Лист-звернення.

      Нагадую Вам, що з 22 вересня 2017 року діє Колективний договір між адміністрацією нашого закладу та Незалежною профспілкою працівників Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги, який і до нині має законну юридичну силу і зобов’язує сторони, що підписалися, сумлінно виконувати взяті на себе зобов’язання. Серед численних обов’язків адміністрації в цьому Колективному договорі значиться й щомісячне відраховування коштів профспілковому комітету в сумі не менше ніж 0,3% фонду оплати праці на культурно-масову, фізкультурну й оздоровчу роботи. Виходячи з цього, вимагаємо від Вас неухильно дотримуватися умов діючого  Колективного договору і виконувати взяті на себе зобов’язання, й нарешті почати перераховувати 0,3 % на користь нашої профспілкової організації з 1 січня 2021 року.

    В свою чергу Незалежна профспілка працівників БСЕМД зобов’язується щорічно звітувати про рух цих перерахованих коштів. В разі Вашої відмови від зобов’язань, котрі адміністрація взяла на себе і задекларувала в Колективному договорі від 22 вересня 2017 року, залишаємо за собою право звернення в суд, держохорону праці тощо.

  Інформаційна довідка: КЗпП. Стаття 17. Строк чинності колективного договору. Колективний договір набирає чинності з дня його підписання представниками сторін або з дня, зазначеного у ньому. Після закінчення строку чинності колективний договір продовжує діяти до того часу, поки сторони не укладуть новий або не переглянуть чинний, якщо інше не передбачено договором. Колективний договір зберігає чинність у разі зміни складу, структури, найменування уповноваженого власником органу, від імені якого укладено цей договір. У разі реорганізації підприємства, установи, організації колективний договір зберігає чинність протягом строку, на який його укладено, або може бути переглянутий за згодою сторін…

               Додаток: копія Колективного договору від 22.09.2017 року.

   

  5 січня 2021 року.  

  Голова НПСПБСЕМД                                                            В.А.Євтушенко  Зворотній зв'язок


×
×
 • Створити...