Перейти к содержанию
Портал БСЕМД.
 • ВАЖЛИВІ ПОЯСНЕННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ СЛУЖБИ ЕМД КИЇВЩИНИ!

     (0 відгуків)

  1. РОЗВІЯННЯ МІФУ ПРО ЗБІЛЬШЕННЯ ЗАРПЛАТ.

  Шановні колеги, певно всі ви помітили збільшення заробітних плат за останні пару місяців. З чим це пов'язано? По суті, виключно з роботою у вогнищах коронавірусної інфекції та доплатами від МОЗу (70-50-25%). Саме за це переважна більшість медиків і водіїв отримали хоч і не цілком адекватні надбавки до зарплат, та все ж... А мали б отримати на порядок більші суми, якби оплачувався цей труд згідно з Наказами МОЗу та Кабміну стосовно 200-300% ВІД ОКЛАДУ!

  До цього часу залишається нарахування зарплат згідно з Постановою №308. Що це означає? А те, що через неприйняття Колективного договору залишається в силі нарахування зарплат ЗІ ЗБЕРЕЖЕННЯМ усіх надбавок за категорії, за класність, за стаж роботи тощо. Якби наша   Незалежна профспілка піддалася брехливим розрахункам адміністрації, чи якби нас змогли "купити", чи задобрити преміями, то нині у нас було б те саме, що по багатьох станціях ЕМД України!   Тобто, не потрібно бути знаним математиком, аби зрозуміти оманливу формулу керівників -- мінімальна зарплати мінус всі надбавки! Ось і порахуйте, що ви мали б у день видачі зарплат. Натомість наша пропозиція залишається сталою: - мінімальна зарплата в Україні + усі надбавки, які мають працівники закладу! Саме на наші умови в Колективному договорі й не погоджуються ненажерливі керівники. А навіщо? Бо в такому разі не буде що красти! Бо в такому разі ненаситним керівникам не буде з чого нараховувати собі карколомні премії!

  Тож і виходить цілком зрозумілий висновок: хвалити Бога, що завдяки непоступливості членів нашої Незалежної профспілки, нині ми таки змогли зберегти хоча б мінімальний захист ваших зарплат на тому рівні, який був ще до переформування КНП. Нинішні доплати у вигляді диференціації, то є виплати пов'язані з підняттям зарплат до рівня мінімальної зарплати в Україні. Проводяться вони хоч і в ручному режимі, та все ж є обов'язковими згідно з  постановами Уряду.

  Найболючішим питанням було й залишається несправедливе, а частіше  злочинне нарахування премій! Організувавши коло себе "міжсобойчик" з окремо наближених до Шарко працівників у вигляді комісії по преміях , яких туди не обирали колективи СЕМД і заручившись підтримкою самозваного кишеньково-ручного голови проадміністративно налаштованої профспілки - пана Герасименка, призначення премій набуло викривленого характеру з цілковитим цинізмом і нахабством. В обов'язки профспілки входить регулярне погодження премій не лише самих членів профспілки, а й керівників. Та не дивлячись на це, нас просто ігнорують і не допускають до перевірок! БО Є ЩО ПРИХОВУВАТИ!

  Невже серед вас знайдуться ті, хто ще вірить в альтруїзм наших керівників? Кожен сам себе спитайте: "А навіщо в кожній філії Київщини скоротили посади бухгалтерів і економістів? Навіщо гендиректорка сконцентрувала всі фінансові потоки в своїх руках, про які знає лише вона й головна бухгалтерка? Чому так ретельно приховуються дані про депозитні кошти?".   До цього можете додати ще надцять "чому?"

  Найголовнішим "чому?" на сьогодні є питання: "ЧОМУ ГЕНДИРЕКТОРКА БОЇТЬСЯ ВИСВІТЛИТИ ЗАРПЛАТИ З ПРЕМІЯМИ СВОЇХ КЕРІВНИКІВ?". Так не може бути, адже це не є секретною інформацією згідно із  Законом України «Про доступ до публічної інформації»!  Рано чи пізно ми таки дізнаємося всю правду, адже зупинятися на півшляху наша Незалежна профспілка не збирається!

  Багато хто із вас пам'ятає, як голова НП Євтушенко В.А виступив на телеканалі "Україна" і спілкуючись із в.о. голови НСЗУ паном Віленським, розказав про мільйонні приховування на депозитах! Саме Віленський на всю державу пообіцяв жорстко моніторити рух коштів нашого закладу. Окрім цього, Євтушенко В.А. звернувся до народного депутата України Бабенка М.В., який інціював запитом у Держохорону праці  вимогу фронтальної перевірки в КНП КОР "КОЦЕМД МК".  Були відповідні звернення і в Кабмін, і в Адміністрацію Президента, і в офіс Генпрокурора. Все це змусило керівників КНП різко згорнути програму приховування коштів, які виділила НСЗУ.

  Насамкінець варто нагадати, що саме наполегливі дії Незалежної профспілки змусили розкошелитися пані Шарко й пані Стешенко й нарешті видати людям вкінці року приховані кошти на депозитах, включаючи сюди й аванс в січні вже цього року. Отому й скаженіють наші керівники через той неспокій, який їм влаштувала Незалежна профспілка БСЕМД.

         2). РОЗВІЯННЯ МІФУ ПРО ЩЕДРІСТЬ ГЕНДИРЕКТОРКИ ШАРКО О.М.

  Нещодавно (6.01.2021) керівники КНП влаштували шоу біля стін Київоблради, з тої причини, що начебто "титанічнана робота" гендиректорки призвела до закупівля 20 карет швидкої допомоги. Все було б добре, якби не але...

  По-перше, закуплені КШД були блискавично в ручному режимі без будь яких тендерів. Чому спішили?  Бо коли їх почали прискіпливо перевіряти контролюючі органи, пані Шарко стало непереливки. Потрібно було показати рух коштів не собі в кишені, а врешті й для служби ЕМД, Ось вона й знайшла найлегший шлях витрачання грошей!

  По-друге, не забувайте, що згідно зі Статутом КНП КОР "КОЦЕМД МК" автомобілі повинен закуповувати ВЛАСНИК! Тобто - Київська обласна рада! Неважко здогадатися, що кошти, які Шарко й Стешенко витратили на автомобілі (майже 40 млн!), мали НЕЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ! Таким чином, гендиректорка зекономила 40 млн гривень Київській облраді! Очевидно, що за цю оборудку вона й премію отримала захмарну! Але ж не забуваймо, що це були кошти, які НСЗУ виділила не на автомобілі, а на збільшення зарплат працівникам, на закупівлю захисних костюмів, на проведення безкоштовних тест-аналізів працівникам, на ліки тощо! А тепер згадайте епізод журналістського розслідування телеканлу "Україна", коли виявилися мільйонні приховування коштів НСЗУ на депозитах! Бачите, як фактично сходяться пазли? І згадайте, як нам не дозволяли працювати більше ставки й 1 годину, як у нас не було захисних костюмів, як нас неправомірно відсилали на самоізоляції аби не платити людям! Ми були вимушені вийти на попереджувальний страйк і звернути увагу найвищих керівників держави! Все це було тому, що державні гроші від нас злочинно ховалися керівником на депозитах!

  Але ж завжди знайдуться раби, які співатимуть осанну гендиректорці за "дарунки волхвів"! Тут ще можна зрозуміти підлих блюдолизів, які відробляють іудині премії! А більшість поводяться, як раби, котрі радіють новим кайданам!  Такі раби завжди мовчатимуть, аби тільки їх не чіпали! Як ото в прислів'ї: "Моя хата скраю! Але є й незабутня зворотна істина про те, що до байдужих рано чи пізно прилетить сокира хазяїна! І якщо вони своєю мовчанкою провокують керівників до знищення тих, хто їх захищає, то з часом і їх самих не буде кому захистити!

  ДУМАЙ-ТЕ!

  З повагою, голова Незалежної профспілки Віктор Євтушенко.                                             

  19.01.2021 року.                                                                                                                                                        

  Змінено користувачем Ruskat  Зворотній зв'язок


×
×
 • Створити...