Перейти к содержанию
Портал БСЕМД.
 • Відсторонення від роботи співробітника, який контактував із хворим

     (0 відгуків)

  ЮРИДИЧНІ ПОЯСНЕННЯ, ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ. 

  Що стосується відсторонення від роботи співробітника, який контактував із хворим, то тут слід орієнтуватися на вимоги Інструкції, затвердженої наказом МОЗ від 14.04.95 р. № 66 (далі – Інструкція № 66). Пунктом 1.2 цієї Інструкції передбачено, що усуненню від роботи підлягають особи, які були у контакті із хворими на інфекційні захворювання, небезпечними для оточення. При цьому вважається, що особи були у контакті з такими хворими, якщо вони перебували в діючому епідеміологічному осередку і за висновком лікаря-епідеміолога імовірно заразилися.
  У такому разі усунення від роботи проводиться на підставі подання про усунення від роботи санітарно-епідеміологічної служби, направленого роботодавцеві у вигляді письмового документа (п. 2.3 Інструкції № 66).
  Ось такий документ роботодавець зобов'язаний виконувати. На його підставі роботодавець видає наказ про усунення співробітника від роботи. Права самостійно усувати від роботи співробітників, які контактували із хворим, у роботодавця немає. Це можна зробити тільки за рішенням відповідної медичної установи.

  Змінено користувачем Ruskat  Зворотній зв'язок


×
×
 • Створити...