Перейти к содержанию
Портал БСЕМД.
 • Державні кошти на "швидку" допомогу - не може бути лише для 5 областей України. Що це за експерименти та пілоти? Прошу підписувати петицію, давайте разом вимагати виконання Конституції України, де всі громадяни мають рівні права на збереження життя і здоров'я! 
  Посилання на петицию.
 • Оголошення профспілки

 • Ruskat
  Ruskat

  Як неочікувано змінився автопарк медичної допомоги на Київщині

     (0 відгуків)

  Розбиті та іржаві машини – це реалії екстреної допомоги на Київщині. Лікарні не мають розеток для дефібриляторів чи іншої медичної техніки. Здебільшого, вони виїжджали на старих авто.

  Щоб змінити ситуацію-команді народного депутата від партії "Самопоміч" Ірини Сисоєнко знадобилося 2 роки. Один з перших результатів – оновлення автопарку.

  Вони оснащені усією апаратурою, яка необхідна для надання ЕМД. Автомобіль функціональний, при потребі є доступ з усіх сторін, ноші є функціональними тобто вони рухаються,
  – зазначив головний лікар Вишгородської станції екстреної медичної допомоги Володимир Гонтар.

  Дев’ять новеньких швидких виїжджають на чергування. Нещодавно в області запрацювала і Єдина центральна диспетчерська.

  Де знаходяться карети швидкої в режимі реального часу показує карта. І як тільки надходить виклик – диспетчер одразу передає його найближчому вільному екіпажу. Так, автомобіль дістається до пацієнта по місту до 10 хвилин, по області до 20 хвилин.

  Київська область стала однією з перших, де швидка допомога нарешті виходить з кризи. А все тому, що запрацювала обласна програма розвитку екстреної медицини.

  "Цю програму було профінансовано за кошти обласного бюджету. Я дуже рада, що за всього-на-всього за 2 роки з моменту того, як ми поставили собі за мету, ми здобули уже конкретний результат", – зазначила Сисоєнко.

  Змінено користувачем Ruskat
  Зворотній зв'язок


×