Перейти к содержанию
Портал БСЕМД.
 • Державні кошти на "швидку" допомогу - не може бути лише для 5 областей України. Що це за експерименти та пілоти? Прошу підписувати петицію, давайте разом вимагати виконання Конституції України, де всі громадяни мають рівні права на збереження життя і здоров'я! 
  Посилання на петицию.
 • Оголошення профспілки

 • Ruskat
  Ruskat

  Мітинг медиків 5 жовтня під стінами ВРУ

     (0 відгуків)

  Працівники екстреної медичної допомоги вийшли на мітинг під стіни Верховної Ради України з вимогою покращити умови роботи (5.06.2018)

  Нажаль сьогодні медицина перебуває хоч і наче б то в реформованому, але не найкращому стані, що й підтвердили водії, які працюють на своїх робочих й донині автомобілях - УАЗах. Але, хоч ресурс цього транспорту вже цілком вичерпано, вони все ще на ходу, хоча з комфортом в них все далеко не ідеально.

  Також, від імені медичних працівників, що перебували в чей час під стінами парламенту виступила Ірина Сисоєнко, намагаючись привернути увагу "слуг народу" до кричущих проблем з фінансуванням в галузі охорони здоров'я.

  Цитата

   

  Сьогодні медики «швидкої допомоги» передали подарунок для уряду і попросили його вручити.
  В застарілих УАЗах, на яких працюють бригади екстреної медичної допомоги, замість дифибріляторів і кардіографів, єдине медичне обладнання - це миска «для блювотних мас». І саме з цим приїздять лікарі на виклики до хворих в районах і селах по всій Україні!
  Але те, що я показала, реалії в яких працюють медики бригад екстреної допомоги, і показала це в стінах парламету, дуже не сподобалось першому заступнику голови ВР пані Ірині Геращенко, яка завжди захищає інтереси влади і вона назвала це «театральними декораціями»!
  І далі представники влади можуть називати будь-як мої дії, я буду і далі показувати вам те, чого вам не видно за високими посадами, в службових кабінетах, але всім цим користуються медики, які працюють в службі ЕМД і з такими "театральними декораціями" приїзжають на виклики за номером 103!

  І машина «швидкої допомоги» може в будь-який момент знадобитись не лише звичайним людям, а і народним депутатам, або їх рідним і дай Бог, щоб в тій машині не було такої миски, а було належне медичне обладнання!

   

   

   

   

   

  10.2018_normy.jpg

  10.2018_rada.jpg

  10.2018_zik.jpg

  Змінено користувачем Ruskat
  Зворотній зв'язок


×